Grudniowe inspiracje

Grudniowe inspiracje

Jak Ci minął listopad? Mam nadzieję, że kreatywnie i owocnie. Bardzo jestem ciekawa czy skorzystałaś z mojej palety kolorów, którą specjalnie dla Ciebie przygotowałam w zeszłym miesiącu. Jeśli jeszcze nie, to koniecznie sprawdź ją – tutaj masz do niej link. Bo już czekają na Ciebie grudniowe inspiracje.

Jak co miesiąc i dziś mam dla Ciebie specjalną dawkę haftowych inspiracji.

Nastał grudzień, miesiąc wyjątkowy bo dzieje się w nim bardzo dużo! Od Mikołajek przez Święta po Sylwestra. A gdy w to wplatają się jeszcze urodziny albo imieniny najbliższych można się poważnie zakręcić. Jest to też czas kiedy nasze dłonie wykonują naprawdę ogromne ilości ręcznie tworzonych prezentów, dekoracji, ozdób. W tym przedświątecznym okresie szczególnie szukamy pomysłów i inspiracji! 

Ozdoby świąteczne to najlepsze grudniowe inspiracje!

Czy jest coś w grudniu bardziej charakterystycznego dla osób kochających rękodzieło a niż ozdobny świąteczne? Ręcznie malowane, wyszywane, klejone, rzeźbione, małe duże – ale przede wszystkim własnoręcznie wykonane. Po prostu je kochamy. Ta mnogość ciepłych barw zaklęta w magicznych przedmiotach bardzo skutecznie ogrzewa nas podczas zimowych, krótkich dni. 

Dlatego na grudzień przygotowałam dla Ciebie zestaw ciepłych odcieni mulin, które tak bardzo kojarzą mi się z kolorami grudniowych dekoracji świątecznych. 

Sweterek i ciepełko, poprostu

Przy ozdobach świątecznych wspominałam, że potrzebujemy dodatkowego dogrzewania w grudniowe wieczory. O ile ozdoby świąteczne skutecznie ogrzeją nasze serca. To nasze ciała potrzebują jeszcze bardziej skutecznych metod. Najlepszy przepis na grzańca? Jak przygotować rozgrzewający napar? Jak zrobić sweter na drutach? Na te pytania Ci nie opowiem. Ale mogę Ci opowiedzieć z jakimi kolorami kojarzą mi się te wszystkie rzeczy. Bo jest w nich napewno sporo ciepłych brązów, pojawia się czerwień, ale też mrok za oknem i płatki śniegu. No i nie może zabraknąć unoszącej się pary nad filiżanką.

Wszystkie te kolory zamknęłam w zestawie mulin, które znajdziesz w moim sklepie.

Nowy rok, początek inspiracji.

Na koniec, grudnia koniec. Sylwester i nowy rok. Jest to dzień najlepiej podsumowujący tak intensywny miesiąc jak grudzień. Dzieje się w nim wszystko. I wszystko mogłoby być inspiracją. Ja wybrałam jeden ikoniczny element sylwestra czyli fajerwerki. Choć osobiście za nimi nie przepadam i z chęcią wykreśliłabym je z rzeczy mnie otaczających. To nie da się ukryć, że fajerwerki to nierozerwalny punkt sylwestra i nie można odebrać im uroku i magii.

A jak fajerwerki to dużo, bardzo dużo fioletów, i dokładnie te kolory znajdziecie w zestawie numer 1.

Czas na zakupy!

Dziękuje Ci za przeczytanie co mnie inspiruje, a teraz zapraszam Cię na zakupy. Mam nadzieje, że z połączenia moich inspiracji i Twoich umiejętności, powstanie coś wspaniałego!

Trzymaj się i tamborek w dłonie!
Aga, Szew Prosty

Zostaw komentarz