Marzec, idzie wiosna!

Marzec to zawsze taki miesiąc, że niby już wiosna i czuć to w powietrzu, ale jak człowieka poniesie wyobraźnia i nie zabierze czapki i szalika to na pewno okaże się, że to zrobił akurat w najzimniejszy dzień miesiąca. Zima jeszcze trochę trzyma, ale wiosna majaczy na horyzoncie, więc dzisiejsze inspiracje mają pomóc w przetrwaniu tego okresu przejściowego. Byle do 21. i już oficjalnie powitamy wiosnę, a tymczasem poczarujmy sobie co nieco mulinami.

Roztopy! 

Może nie brzmi to zbyt miło, ale dla zdeterminowanych nawet w tym okresie można znaleźć magiczne elementy, które inspirują. No bo czy takie sople, oczywiście roztapiające się już ;), nie wyglądają pięknie w pierwszych promieniach marcowego słońca? Może i marzec jest to taki trochę szary, bury i ponury, ale muliny w brązach, bordo, czy przygaszonym fiolecie prezentują się całkiem nieźle. Jak tak człowiek z siebie wykrzesa odrobinę optymizmu to i roztopy mogą okazać się czymś fajnym i inspirującym, ja postarałam się dla Was ja zaczarować w kolorach zestawu 16.

Dzień kobiet

Dziewczyny! Wszystkiego najlepszego! Ile nas tyle pomysłów i kolorów. Różnorodność w nas jest ogromna dlatego z okazji święta podrzucam Wam dość szalony zestaw kolorów do haftowania nr 19. Taki dla lubiących trochę poszaleć! I niech muliny nigdy nam się nie plączą, a zwłaszcza po kilku godzinach siedzenia nad haftem. 

No i mały prezent ode mnie dla Was! Na wszystkie zestawy z tego wpisy mam dla Was 20% rabatu. Kupując użyj kodu promocyjnego marzec20. Kod ważny tylko w marcu.

Pierwszy dzień wiosny

Końcówka marca to ta upragniona wiosna. Raczej więcej osób na nią czeka z utęsknieniem niż nie. Warto wyjść na spacer i poszukać pierwszych oznak odradzającej się przyrody. Inspiracje będą na Was czyhać na każdym kroku, zwłaszcza jeśli lubicie haftować kwiaty i inne roślinki. Specjalnie na tą okazję kwiecisty zestaw z kolorami nr 12.

Czas na zakupy!

Trzymaj się i tamborek w dłonie!
Aga, Szew Prosty

Zostaw komentarz