13 haftów z napisami, bo słowa mają moc.

hafty z literami

Uwielbiam czytać książki. Spędzam dużo czasu na czytaniu, choć na przestrzeni lat trochę się zmieniło i wydaje mi się, że ostatnio czytam znacznie mniej i wolniej. I wybieram też inne lektury. Kiedyś wpadałam głęboko w reportaże niczym dzik w żołędzie, ale od jakiegoś czasu częściej sięgam też po powieści. Zaczęłam korzystać z biblioteki i jakoś tak łatwiej tam z półki ściągnąć mi powieść niż reportaż. I chyba właśnie z tego zamiłowania do książek blisko mi do zachwycania się typografią, liternictwem i tego typu rzeczami. No bo czy jest coś lepszego niż pięknie wydana książka? Ale skoro tutaj głównie zajmujemy się jednak haftowaniem to postanowiłam poszperać trochę w tych rejonach i niżej możesz zobaczyć efekty tej wycieczki po internecie. Zobacz jakie znalazłam dla Ciebie hafty z napisami.

Prace należą do (od góry i od lewej): Brianna, Steffi, Catherine Hill Textile Artist, Frances Klaverkamp, LaineIrene, Cate McCleery Iwona, Nakış Sanatı, Miffy/Abigail, Jess, Baylee Manzanares, Mette, on a loom.

Mam nadzieję, że się podobało. Ja bardzo lubię te krótkie przeglądy instagramowych kont. Zawsze mogę trafić na jakąś nieznaną mi dotąd perełkę. I mam nadzieję, że nie tylko ja je lubię ;).

Na koniec się pochwalę!

Bo mnie też coś tam zdarzyło mi się wyhaftować używając typografii. Poniżej moje hafty z napisami.

A jeśli brakuje Ci inspiracji a kochasz napisy, to właśnie w sklepie wśród moich cyfrowych wzorów, znajdziesz zupełnie nowy zestaw wzorów z inspirującymi napisami w otoczeniu kwiecistych wianków.

Trzymaj się i tamborek w dłonie!
Aga, Szew Prosty

Zostaw komentarz