Wiosenne kolory! Kwiecień.

Wiosenne kolory

Początek wiosny w tym roku mocno nas rozpieścił jeśli chodzi o temperatury i ilość słońca. Mam nadzieję, że korzystacie z tego kiedy tylko się da i chłoniecie wiosenne kolory. Na spacerach i wycieczkach teraz już na każdym kroku można znaleźć jakieś inspiracje do haftowania. Ja już tradycyjnie podsyłam Wam dzisiaj kilka palet kolorów mulin, które mogą Wam się przydać w tym miesiącu.

Wiosna kwitnie!

Wszystko zaczyna kwitnąć! Robi się całkiem przyjemnie i nie wiem jak Wy, ale ja momentami chodzę z nosem przy gruncie w poszukiwaniu nowych kwiatków, które pojawiają się co krok. A skoro już o nich mowa to magnolie już szaleją, teraz czas na inne pięknie kwitnące drzewa. Przydatne kolory mulin znajdziecie w zestawie numer 4. Róże, fiolety, błękit i trochę przytłumionej jeszcze zieleni – to moja propozycja na teraz.

Międzynarodowy Dzień Jednorożca – 4 kwietnia

W kwietniu mamy święto JEDNOROŻCÓW! Tak! Oczywistym jest więc, że nie mogło ich zabraknąć w tym wpisie. Sama nie wiem, co tu można napisać więcej poza tym, że jednorożce są wspaniałe i przydałby nam się w codziennej rzeczywistości. Mam tu dla Was w zestawie nr 10 propozycję pastelowych kolorów w sam raz dla tych wyjątkowych bestyjek. Oczywiście dla podkreślenia ich wyjątkowości można skorzystać dodatkowo z kolorów które znajdziecie w zestawie nr 19. Te dwie palety kolorów powinny dać radę zadowolić każdego miłośnika jednorożców. 😉

A dla każdego kto skorzysta z kodu promocyjnego kwiecien20 przez cały kwiecień wspomniane w tym wpisie wiosenne kolory 20% taniej!

Dzień Ziemi – 22 kwietnia

Nie ma z nami lekko ta nasza planeta, oj nie ma. Dlatego czasami warto jej poświęcić trochę czasu i zastanowić się jak wyglądają nasze osobiste stosunki z Ziemią. Czy tak w miarę, czy jednak można by coś poprawić? W kwietniu wszyscy mamy ku temu dobrą okazję – Dzień Ziemi. To jest chyba jedno z najważniejszych świąt jakie powinniśmy obchodzić. Może akurat zestaw nr 17 pomoże w tym roku poświęcić chwilę spędzone z haftowaniem na krótki rachunek sumienia w kwestiach naszych kontaktów z mateczką ziemią. 

Czas na zakupy!

Trzymaj się i tamborek w dłonie!
Aga, Szew Prosty

Zostaw komentarz