Paleta kolorów na listopad

Paleta kolorów na listopad

Wyzwanie na dziś, paleta kolorów! Czasami każdy kto robi coś kreatywnego trafia na blokadę. Mózg mówi, że nie, nie chce mi się i koniec. Jestem głupi i nic nie wymyślę, a w ogóle to daj spokój lepiej włącz telewizorek! I sobie tak będziemy patrzeć i zmieniać kanały. 

Czasami warto go posłuchać, ale z doświadczenia wiem, że można go trochę wspomóc i zarzucić wędkę, która pomoże się odblokować. Dzisiaj taką wędką będą kolory! Paleta kolorów, którą z pewnością możesz wykorzystać do swoich projektów. A nawet trzy zestawy inspirujących barw! To będzie mój cykl inspirujących wpisów tego rodzaju. Postaram się co jakiś czas wrzucać tutaj pożywkę dla potrzebujących. Bo na pewno każdy tak ma, że przychodzi ten moment zacięcia. Można udawać, że nie, ale po co się oszukiwać. Prawda?

Raz w miesiącu podzielę się z Wami inspirującą paletą kolorów na każdy miesiąc.

To co nas tutaj przyciąga to haftowanie. Dlatego ja jako przykład użyję mulin z naszego sklepu. I to nimi opiszę dla Ciebie ten miesiąc.

Jesienna kawa – paleta kolorów

Z czym kojarzy Wam się listopad? Bo mnie filiżanką gorącej czekolady, zebranymi spod drzewa pożółkłymi liści albo początkiem myślenia o ręcznie robionych świątecznych ozdobach. To wszystko może być dla nas inspiracją do haftowania. Tylko jak przenieść to na wyszywanie? Proponuję spróbować opisać kolorami to co lubimy. Będą to na pewno ciepłe pomarańcze i czerwienie. Trochę złamanych bieli, takich jak porcelanowy kubek czy jesienna mgła. Trochę błękitu nieba i ostatnia zieleń tego roku.

Wszystkie te kolory znajdziesz w tym zestawie kolorystycznym w moim sklepie.

Nic tak nie inspiruje jak jesień w lesie.

Pewnie już wiesz z mojego Instagrama, że kocham las! A czy może być coś bardziej inspirującego od lasu jesienią, pewnie tak. Ale czy da się znaleźć więcej odcieni brązów w jednym miejscu niż w lesie tuż przed zimą, prawdopodobnie nie! Dlatego las w listopadzie jest dla mnie wyjątkowy. Cudowne kolory, cudowny klimat i jeszcze cudowniejszy zapach.

O ile tych dwóch ostatnich rzeczy nie pokażę Ci za pomocą mulin. To kolory z przyjemnością. Znajdziesz je w mini zestawie numer 5!

Kiedy spadnie pierwszy śnieg?

Czy Wam też listopad tak bardzo kojarzy się z tym pytaniem? Też wypatrujecie za oknem pierwszych płatków śniegu? Pojawia Wam się na twarzach uśmiech gdy pierwszy przymrozek położy szron na Waszej ulubionej łące? Może tak, może nie. 

Ale na pewno przyznacie, że nic tak nie opisuje pierwszych przymrozków jak chłodne, zimne i mroźne błękity. Dokładnie takie jakie znajdziecie w tym zestawie w moim sklepie!

Czas na zakupy!

Mam nadzieję, że udało mi się poruszyć jakieś pokłady kreatywności w sobie i Tobie więc… pamiętaj, że każdą z tych palet kolorystycznych znajdziesz w moim sklepie!

Trzymaj się i tamborek w dłonie!
Aga, Szew Prosty