Kolory stycznia!

To już! Mamy nowy rok, więc czas na kolory stycznia. Mam nadzieję, że wszyscy pełni zapału dotrwamy przynajmniej do marca, a postanowienia noworoczne nie będą nam wisiały na plecach niczym małe kotki. Bo wiecie, te kotki są słodziutkie, ale jak wbiją pazurki to już nie jest tak kolorowo… Dlatego lepiej wrócić do kolorowych mulin, bo trochę mnie poniosła wyobraźnia i koty ;). 

Jeśli myślisz Kolory stycznia, myślisz mróz!

Czy jest coś w grudniu bardziej charakterystycznego dla osób kochających rękodzieło a niż ozdobny świąteczne? To jak? Tobie też styczeń kojarzy się z początkiem prawdziwej zimy? Z takim mrozem na poważnie i śniegiem co zostaje z nami na dłużej. Jak już wiesz z moich wcześniejszych wpisów (jak nie czytałaś to koniecznie wróć do grudniowego) inspiracji kolorystycznych szukam wszędzie. I podobnie będzie tym razem. Pierwsza z palet, którą specjalnie dla Ciebie przygotowałam to barwy mrozu, świeżego śniegu i padającego na nie światła. Czy może być coś bardziej kojarzącego się z zimą?

Zestaw ten możesz oczywiście kupić w moim sklepie, jest to zestaw nr 6.

Czy zimowe kolory muszą być zimne?

Akapit wyżej zastanawiam się czy może być coś bardziej kojarzącego się z zimą. No chyba może! Narty, deska i zabawa na śniegu. A od tego skojarzenia jesteśmy już o krok od tego wspaniałego kontrastu zimnych bieli, błękitów, szarości z mocno nasyconymi barwami zimowych sportowych ubrań, refleksów na goglach czy grafik na deskach. 

To właśnie to skojarzenie dało mi pomysł na zestaw 22.

Zima to też zimowe noce.

Zimowe wieczory są bardzo urokliwe. W mieście czy poza nim znajdziemy dużo inspiracji. Wystarczy dobrze się rozglądać i obserwować światło odbijające się od wszystkiego. Brązy, żółcie, odcienie delikatnego fioletu – znajdziesz je jeśli wytężysz trochę swoją uwagę. Nawet mgła ma mnóstwo barw tylko czasami trzeba znaleźć w sobie trochę impresjonisty. 

Zestaw nr 09 może Ci w tym pomóc.

Czas na zakupy!

Do usłyszenia w lutym! A dla uważnie czytających mam 20% rabatu na poniże zestawy. Kupując użyj kodu promocyjnego styczen20. Kod ważny tylko w styczniu.

Trzymaj się i tamborek w dłonie!
Aga, Szew Prosty

Zostaw komentarz